PL
Layan Green Park
Obok Bang Tao i Laguny, Phuket · etap 1 działa, etap 2 w 2026

Layan Green Park

Condo-hotel klasy premium z działającym programem zarządzania najmem

Promo units of the monthOblicz rentowność
Etap 1 — odsprzedaż od 142 602 $ · Etap 2 od 224 043 $
544lokale, 2 etapy
2024etap 1 gotowy
2026oddanie etapu 2
EDGEcertyfikacja
Units of the month

This month’s promo units

Every month a set of units in the project is released below the price of comparable ones. On the 1st the list is rebuilt at the new prices — the same layout costs more than it does today.

  • 1Priced below comparable units in the same project
  • 2The price holds until the end of the month
  • 3From the 1st the list is rebuilt — higher

The current list is valid until the end of this month.

What you get in reply
  • The promo unit list
    Layouts, floors and current developer pricing for what is available right now.
  • A yield calculation for your budget
    On a specific unit, with purchase costs and the payment schedule — not an average across the project.
  • The developer checklist (PDF)
    12 checks to run before a deposit. Downloads immediately after you send the form.

We reply in the channel you leave. No call unless you ask for one.

O projekcie

Layan Green Park to pierwszy na Phuket ekologiczny condo-hotel klasy premium z międzynarodową certyfikacją EDGE: do 40% oszczędności na rachunkach za media, panele słoneczne i bezchlorowe systemy basenowe. 2 minuty do plaży Layan, 5 minut do Laguny, 20 minut na lotnisko. Etap 1 (248 lokali w 4 budynkach) jest ukończony i działa od 2024 roku; deweloper wyprzedał go jeszcze przed zakończeniem budowy, a ceny wzrosły od startu o ~100% — dostępne są jedynie pojedyncze odsprzedaże. Etap 2 (296 lokali w 6 budynkach) zostanie ukończony w 2026 roku. Ponad 40% powierzchni projektu to infrastruktura: 4 restauracje, 4 bary, spa i centrum wellness o powierzchni ponad 1,000 m², siłownia, taras do jogi, klub dziecięcy, coworking i sale konferencyjne.

Skala projektu

Nie metry kwadratowe, lecz styl życia: dwa działające wymiary jednej eko-dzielnicy

544
apartamenty w 2 etapach
10
budynków (4 + 6)
26,613 m²
łącznej powierzchni działek
20,000 m²
infrastruktury wewnętrznej
30+
układów · 30–269 m²
>40%
powierzchni to infrastruktura
Pierwszy condo-hotel EDGE na Phuket

Zrównoważony rozwój jest tu mierzalny i certyfikowany: międzynarodowy standard EDGE (IFC / Bank Światowy) potwierdza do 40% oszczędności na rachunkach za media. Panele słoneczne, ponowne wykorzystanie wody do nawadniania i bezchlorowe uzdatnianie basenów — obok komfortu klasy premium: wysokie sufity, panoramiczne okna, Smart Home i parking podziemny.

  • Certyfikacja EDGE: do 40% oszczędności na mediach
  • Panele słoneczne i ponowne wykorzystanie wody
  • Bezchlorowe uzdatnianie basenów
  • System Smart Home i parking podziemny
  • Wysokie sufity i panoramiczne okna
Kompleks z lotu ptaka: 10 budynków dwóch etapów w zieleni
Kompleks z lotu ptaka: 10 budynków dwóch etapów w zieleni
Plan zagospodarowania i infrastruktura

Ponad 40% powierzchni projektu to infrastruktura: restauracje, spa, fitness, klub dziecięcy i coworking. Dotknij budynku, aby zobaczyć jego etap, status i to, co znajduje się w pobliżu.

Plan zagospodarowania i infrastruktura

Przeciągnij mapę, aby eksplorować

Wybierz budynek na mapie

Na terenie także
Ścieżka do bieganiaZewnętrzny plac sportowyShuttle na plażę LayanParking podziemnyStrefa BBQ
Przestrzenie publiczne etapu 2

Wizualizacje wnętrz z dokumentacji projektowej.

Plaża Layan i wybrzeże Bang Tao z lotu ptaka
Lokalizacja

Dwie minuty do plaży Layan (kursuje shuttle). Pięć minut do Laguny: golf, tenis, spa. Piętnaście do Boat Avenue i supermarketów. Dwadzieścia na lotnisko.

Plaża Layan i wybrzeże Bang Tao z lotu ptaka

Wizualizacje projektu
Typy apartamentów

Ponad 30 układów od 30 do 269 m² — od studiów po dupleksy, wszystkie pod klucz. Ceny według cennika z 01.09.2026.

Etap 1

Działa od 2024 · 4 budynki · 248 apartamentów · wyłącznie odsprzedaże od właścicieli

Studia30–48 m²od 5.0 mln THB
1 sypialnia45–67 m²od 9.03 mln THB
2 sypialnie90–144 m²od 16.4 mln THB
3 sypialnie127–130 m²od 28.0 mln THB
Dupleksy109 m²wyprzedane

Etap 2

Zakończenie 2026 · 6 budynków · 296 apartamentów · sprzedano ponad 60%

Studiaod 36.7 m²od 7.42 mln THB
1 sypialnia44–82 m²od 9.26 mln THB
2 sypialnie56–118 m²od 11.6 mln THB
3 sypialnie148 m²od 28.2 mln THB
Dupleksy208–269 m²od 37.0 mln THB
Trzy plany płatności
Rezerwacja200,000 THB — blokuje cenę i lokal
Płatność 100%Pozostała kwota w ciągu 14 dni
Raty budowlane35% w ciągu 14 dni, reszta według etapów budowy
Opłaty i utrzymanie
Fundusz remontowy (sinking fund)650 THB/m² jednorazowo
Opłata za części wspólne75 THB/m²/mies., rozliczana rocznie
Rachunki za mediaDo 40% oszczędności — potwierdzone certyfikatem EDGE
Jak działa rental pool

Firma zarządzająca łączy apartamenty w pule, dzieląc koszty i zysk między właścicieli w równych proporcjach. W LGP ten model nie jest obietnicą — etap 1 działa od 2024 roku.

  1. 01

    Właściciel podpisuje umowę z firmą zarządzającą

    Umowa rezerwuje dla właściciela 30 dni w roku (maj–październik) — dla niego samego, rodziny lub przyjaciół.

  2. 02

    Firma tworzy pule i wynajmuje apartamenty

    Apartamenty tego samego typu łączone są w pule: wszystkie studia w jednej, lokale z jedną sypialnią w innej. Koszty i przychody dzielone są w ramach każdej puli.

  3. 03

    Właściciel otrzymuje dochód

    Na koniec każdego okresu rozliczeniowego firma oblicza zysk netto każdej puli, zapewnia sprawozdawczość i przekazuje 60% właścicielom.

Dochód właściciela — 60% · firma zarządzająca — 40%~8–10% netto rocznie

Etap 1 działa z realnym obłożeniem od 2024 roku — rzeczywiste dane o dochodach puli udostępniamy na życzenie.

Rentowność

Rental pool: operator łączy identyczne typy lokali w pule (studia w jednej, lokale z 1 sypialnią w innej), dzieli koszty i przychody w ramach każdej puli i wypłaca właścicielom 60% zysku netto (40% dla zarządzającego). Rentowność netto właściciela to ~8–10% rocznie. Bonus: 30 dni użytkowania własnego w roku (maj–październik). Etap 1 już działa — dochód bez oczekiwania na zakończenie budowy.

Kalkulator zysku

Oszacuj zwrot z lokalu

Zysk netto (właściciel)7.0%
Okres posiadania
Wzrost wartości / rok5%
Annual operating costs1.5%
Purchase costs3.0%
Gross annual income
Net monthly income
Annual costs
Cash invested incl. costs
Wartość przy wyjściu
Zwrot inwestycji
Łączny zwrot za okres

Kalkulacja orientacyjna: zysk i model najmu zależą od projektu, lokalu i programu zarządzania. Dokładną kalkulację dla konkretnego lokalu prześlemy na życzenie.

Otrzymaj dokładną kalkulację
Pełny przegląd projektu na blogu →
Dobór lokalu

Otrzymaj aktualne ceny i dostępność

Prześlę aktualny cennik, dostępne lokale i kalkulację rentowności dla tego projektu — jako autoryzowany partner VillaCarte Group.

TelegramWhatsAppUmów rozmowęInstagram
1Czego szukasz?
2Budżet
3Gdzie wysłać zestawienie
Artem Bukhkalov
Artem Bukhkalov · Odpowiada na zgłoszenia osobiście
Założyciel Layan Real Estate, autoryzowany partner sprzedaży VillaCarte Group
Odpowiadamy na WhatsApp lub Telegram zwykle w 15 minut w godzinach pracy (9:00–20:00 czasu Phuket, UTC+7).

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje lokal w Layan Green Park?

Odsprzedaże etapu 1 (wyprzedanego przez dewelopera) — według danych z 21.07.2026: studia od 30 m² za 4,800,000 THB (142 602 $), 1 sypialnia od $271,554, 2 sypialnie od $492,876, 3 sypialnie od $841,599. Od dewelopera — etap 2 (zakończenie 2026), według cennika z 01.09.2026: studia od 36.7 m² za 7,424,784 THB (224 043 $), 1 sypialnia od $279,489, 2 sypialnie od $348,968, 3 sypialnie od $852,351, dupleksy od $1,115,354.

Czy mogę zarabiać od razu?

Tak — poprzez odsprzedaż w ukończonym etapie 1 (248 lokali, działa od 2024): lokal natychmiast wchodzi do puli najmu. Odsprzedaże etapu 1 dostępne są od 4.8 mln THB (studia) według cennika z 21.07.2026 — lokal z odsprzedaży w działającym etapie zaczyna zarabiać od razu.

Kiedy zostanie ukończony etap 2?

Etap 2 (296 lokali) zostanie ukończony w 2026 roku. Cały projekt to 544 apartamenty w 10 budynkach.

Co daje certyfikacja EDGE?

EDGE to międzynarodowy standard efektywności energetycznej. W Layan Green Park potwierdza do 40% oszczędności na mediach: panele słoneczne, ponowne wykorzystanie wody i bezchlorowe baseny.

Czym różni się odsprzedaż w etapie 1 od zakupu w etapie 2?

Etap 1 (248 apartamentów, 4 budynki) działa od 2024 roku: lokal natychmiast wchodzi do puli najmu i dochód zaczyna płynąć bez oczekiwania na budowę — ale sprzedaje go właściciel, ponieważ deweloper wyprzedał etap jeszcze przed ukończeniem, więc podaż jest niewielka. Etap 2 (296 apartamentów, 6 budynków, oddanie 2026) sprzedaje deweloper: raty i wybór układów, a dochód zaczyna się po oddaniu.

Czy cudzoziemiec może kupić freehold w Layan Green Park?

Tak. To kondominium, dostępne są więc obie formy: pełny freehold w ramach 49% kwoty dla cudzoziemców w budynku oraz leasehold. To, ile kwoty jest dziś wolne w konkretnym budynku, potwierdzamy na życzenie przed rezerwacją.

Jakie opłaty ponosi właściciel?

Fundusz remontowy (sinking fund) — 650 THB/m², jednorazowo, przy odbiorze. Utrzymanie części wspólnych — 75 THB/m² miesięcznie, rozliczane rocznie. Rachunki za media są do 40% niższe niż zwykle, co poświadcza certyfikat EDGE, a nie szacunek marketingowy.

Jakie plany płatności są dostępne?

Rezerwacja to 200,000 THB i blokuje lokal oraz cenę. Dalej dwie ścieżki: 100% w ciągu 14 dni albo plan budowlany — 35% w ciągu 14 dni i reszta według etapów budowy. Warunki zmieniają się w miarę wyprzedaży etapu 2 — aktualny harmonogram potwierdzimy na życzenie.

Ile dni w roku mogę sam korzystać z apartamentu?

Właściciel zachowuje 30 dni w roku, między majem a październikiem, dla siebie, rodziny lub gości. Przez resztę roku lokal pracuje w puli najmu.

Jak dzielony jest dochód z najmu?

Firma zarządzająca łączy identyczne lokale w pule — wszystkie studia w jednej, lokale z jedną sypialnią w innej — i dzieli koszty oraz przychody w ramach każdej puli. Na koniec każdego okresu właściciele otrzymują 60% zysku netto, a firma zarządzająca 40%. Punkt odniesienia dla rentowności netto właściciela to 8–10% rocznie.

Ile jest łącznie apartamentów?

544 apartamenty w 10 budynkach: 248 w czterech budynkach etapu 1 i 296 w sześciu budynkach etapu 2. Ponad 30 układów od 30 do 269 m², od studiów po dupleksy, wszystkie oddawane w pełnym wykończeniu.